Kertakäyttölinssit

 

1-Day Acuvue Moist

1-day Acuvue Moist on Johnson & Johnsonin valmistama suosittu kertakäyttöpiilolinssi. Linssit ovat ohuet ja ne päästävät lävitseen paljon happea sarveiskalvolle, jonka vuoksi linssit tuntuvat käyttäjästä miellyttäviltä. Linssejä ei tarvitse puhdistaa joka päivä vaan ne vaihdetaan päivittäin uusiin laseihin.

Sisä- ja ulkomerkintä 1-2-3; UV-suoja; nestepitoisuus 58%, Dk/t 33,3

BC 8,5/9,0; Vahvuudet +6,0 – –12,0

1-Day Acuvue TruEye

Esimesed ühepäevased silikoonhüdrogeelist kontaktläätsed. Uus kõrge standard steriilsust ja värskust armastavale läätsekandjale. Uudne silikoonmaterjal ja HYDRACLEAR® tehnoloogia teevad läätsed eriti siledateks, ülimalt mugavateks ja niisketeks. Silmad näevad isegi päeva lõpus loomulikult ja ei puneta. Alusta iga päev steriilse ja värske läätsepaariga, mille õhtul silmast eemaldades minema viskad.

Sisä- ja ulkomerkintä 1-2-3; UV-suoja; nestepitoisuus 46%, Dk/t 118
BC 8,5/9,0; Vahvuudet +6,0 – –12,0

 

Focus Dailies All Day Comfort

Mugavad ühepäevased kontaktläätsed, ei tekita silmas kuivustunnet ning läätsele ei teki silmale ärritavat ladestust, muutes selle hügieeniliseks ja mugavaks. Iga pilgutusega saab silm lisaniisutamist. Alusta iga päev steriilse ja värske läätsepaariga, mille õhtul silmast eemaldades minema viskad

Nestepitoisuus 69%, Dk/t 26

BC 8,6; Vahvuudet +6,0 – –10,0

 

Focus Dailies Aqua Comfort Plus

Unikaalse kolmekordse niisutusvõimega uue põlvkonna ühepäevased kontaktläätsed. Tänu AQUACOMFORT tehnoloogiale ei teki silmades kunagi kuivustunnet, sest niisutuskomponent eritub iga pilgutuse järel, mis teeb läätsed väga mugavateks. Alusta iga päev steriilse ja värske läätsepaariga, mille õhtul silmast eemaldades minema viskad.

Nestepitoisuus 69%, Dk/t 26

BC 8,7; Vahvuudet +6,0 – –10,0

 

SofLens Daily Disposable

Eriti pehmed ja mugavad ühepäevased asfäärilised kontaktläätsed. Annavad parema ja selgema nägemisteravuse ja sobivad läätsekandjale, kes eelistab kanda läätsesid paar korda nädalas, kuni 12 tundi päevas. Sobivad ka allergiale kalduvatele simadele. Alusta iga päev steriilse ja värske läätsepaariga, mille õhtul silmast eemaldades minema viskad.

Nestepitoisuus 59%, Dk/t 24

BC 8,6; Vahvuudet +6,5 – –9,0

 

Frequency 1 Day

Pehmed ühepäevased hüdrogeelist kõrge veesisaldusega kontaktläätsed on mugavad ja ei tekita silmas kuivustunnet. Ideaalsed nendele, kes soovib kanda läätsesid paar korda nädalas sportimiseks või mõnes muus olukorras, kus prilli kandmine pole mugav. Alusta iga päev steriilse ja värske läätsepaariga, mille õhtul silmast eemaldades minema viskad.

Nestepitoisuus 52%, Dk/t 24

BC 8,7; Vahvuudet +6,0 – –10,0

Verkkokaupan tarjoukset