Firmast

Juriidiline aadress:
Tartu mnt.6, 10145 Tallinn

Reg.nr. 10011223
KMKR: EE100658912
Sampo Pank IBAN: EE563300333470540003

 

Tallinna Optika loodi 1990. aastal esimese Eesti erakapitalil põhineva optikafirmana ning on tänaseks kasvanud 10 kauplusega prillipoeketiks üle Eesti.
Tallinna Optika eesmärgiks on pakkuda kõikidele klientidele kõrgetasemelist individuaalset teenindust, tagades sellega parima lahenduse ka kliendi kõige pisematele soovidele ja muredele.
Pikaajalised koostöösidemed maailma juhtivate prillitootjatega ning iga-aastane osalemine rahvusvahelisel optikamessil Pariisis võimaldab pakkuda alati nii uudistooteid kui klassikalisemaid prilliraame ja päikeseprille. Partneritena tehakse koostööd maailma tuntumate prilli-, klaasi- ja läätsetootjatega, nagu Hoya, Zeiss, Acuvue, Safilo, Luxottica, Ciba Vision, de Rigo jpt. Samuti on Tallinna Optika eksklusiivse Cartier  ning mitmete teiste Euroopa ja USA prillikollektsioonide ainuesindaja Eestis. Kaubavalikust leiab endale alati sobiva toote nii väga nõudlik kui ka hinnatundlik klient.
Tallinna Optika motoks on individuaalne lähenemine igale kliendile. Nii nagu ei ole olemas kahte ühesugust sõrmejälge, ei ole olemas ka kahte täpselt identset silma, seetõttu on kaasaegse aparatuuri kasutamine prilliklaaside valimisel sammuks prillimaailma järgmisesse arenguetappi. Tallinna Optika on oma 25 tegevusaasta jooksul järjepidevalt arenenud, investeerides pidevalt tehnilisse ja diagnostilisse aparatuuri, et tagada kõrgetasemeline ja  kompleksne teenindus. Koostöös Zeissi esindusega on Tallinna Optika kauplustesse paigaldatud ühena esimestest Eestis prilliklaaside sobitamist hõlbustav ja maksimaalset täpsust tagav aparatuur nimetusega Zeiss Vision RV Terminal.

Klientidele ja töötajatele mugava interjööri pakkumiseks tehakse regulaarseid investeeringuid ka kaupluste kaasaaegsesse sisustusse.

Tallinna Optika on loonud eriti soodsad tingimused oma püsiklientidele.
Kliendikaart annab –15% soodustuse kõikidele normaalhinnaga kaupadele (v.a. teenused – nägemise kontroll ja prillide valmistamine). Esmakordse ostu puhul kogusummas üle 250 euro, antakse kliendikaart soovi korral tasuta.
Kord aastas toimuv kliendipäev pakub toredaid üllatusi ning allahindlusi kuni -50%.

Olete alati meie optikakauplustes oodatud külaline!

E-poe pakkumised