1-kuused kontaktläätsed

Acuvue Oasys

Silikoonhüdrogeelist kontaktläätsede valmistamisel on kasutatud HYDRACLEAR PLUS tehnoloogiat, mis võimaldab hapnikurikkasse kontaktläätse materjali lisada suures koguses niisutavat ainet. Läätsed on siledad ja väga mugavad. Ideaalne lahendus arvutikasutajale, konditsioneeritud õhuga ruumides , reisidel. Kandmisaeg 2-4 nädalat päevareziimis või ööpäevareziimis max. 6 ööpäeva järjest. Konsulteeri meie optometristi või silmaarstiga sinule sobiva kasutamisreziimi leidmiseks.

1-2-3 inside- out märgistus; UV kaitse; veesisaldus 38%; Dk/t 147

BC 8,4/8,8; tugevus +8,0 kuni –12,0

 

Air Optix Night&Day

Ööpäevaringsed silikoonhüdrogeelist kontaktläätsed sobivad pidevaks päevaseks või ööpäevaringseks kandmiseks kuni 30 päeva järjest. Ideaalne lahendus reisidel, matkadel ja mujal, kus igapäevane hooldus on raskendatud. TriComfort tehnoloogia teeb läätsed väga õhukesteks, säilitab silma niiskustasakaalu ja garanteerib väga kõrge hapniku läbilaskvusvõime. Konsulteeri meie optometristi või silmaarstiga sinule sobiva kasutamisreziimi ja hoolduse leidmiseks.

Veesisaldus 24%; Dk/t 175

BC 8,4/ 8,6; tugevus +6,0 kuni –10,0

 

Air Optix Aqua

Kuuajalised silikoonhüdrogeelist asfäärilise disainiga kontaktläätsed, mis sobivad nii pikemateks päevadeks kui ka ööpäevaringseks kandmiseks. Kõrge hapniku läbilaskvus tagab silmadele vajaliku hapnikutarve isegi uneajal. Läätse pinna unikaalne plasma töötlus väldib proteiinide ladestumist ja hoiab läätsesid kauem puhtana. AIROPTIX AQUA kontaktläätsed sobivad ka neile, kes töötab palju arvutiga ja kellel on kuivad silmad. Kanda 1 kuu päevaläätsedena või vajadusel ööpäevaringselt kuni 6 ööpäeva. Konsulteeri meie optometristi või silmaarstiga sinule sobiva kasutamisreziimi leidmiseks.

Veesisaldus 33%; Dk/t 138

BC 8,6; tugevus +6,0 kuni –10,0

Biofinity

Silikoonhüdrogeelist asfäärilise disainiga kuuajalised kontaktläätsed, mis sobivad nii pikemateks päevadeks kui ka ööpäevaringseks kandmiseks kuni 2 nädalat. Tänu AQUAFORM tehnoloogiale on nendel läätsedel kõrgeim (Dk­ /t 160) hapniku läbilaskvusvõime. Ainulaadne ja uudne läätse materjali monomeer hoiab läätsed niiskena ja pehmena. BIOFINITY lääts on kõrgeima veesisaldusega silikoonhüdrogeelist lääts. Konsulteeri meie optometristi või silmaarstiga sinule sobiva kasutamisreziimi leidmiseks.

Veesisaldus 48%; Dk/t 160

BC 8,6; tugevus +8,0 kuni –12,0

Frequency 55 Aspheric

Pehmed kuuajalised asfäärilise disainiga hüdrogeelist kontaktläätsed. Ultra Sync servaprofiil annab väga hea kandmismugavuse ja terava nägemise. Korrigeerivad hästi nõrka astigmatismi ja sobivad lameda sarvkesta puhul. Kanda päevareziimis 8 tundi.

Veesisaldus 55%, Dk/t 19

BC 8,4 – tugevus –0,25 kuni –8,0; BC 8,7 – tugevus +8,0 kuni –10,0

 

SofLens 59

Kuuajalised hüdrogeelist kontaktläätsed, mis tänu suurele veesisaldusele on väga pehmed. Läätsematerjal tõrjub mustust ja pisaravedeliku jääkprodukte. Tänu erilisele servatöötlusele on läätsega kerge kohaneda. Kanda päevases reziimis.

Veesisaldus 59%, Dk/t 22

BC 8,6; tugevus +6,0 kuni –9,0

Pure Vision

Kuuajalised asfäärilise disainiga silikoonhüdrogeelist kontaktläätsed. võimaldavad paindlikku kandmisreziimi. Sobivad päevaseks või pikemaks kandmiseks kuni 30 ööpäeva järjest. Paindlik reziim on võimalik tänu kõrgele hapniku läbilaskvusvõimele ning erilisele pinna- ja servatöötlusele, mis aitab tõrjuda pisaravedeliku jääkprodukte. Konsulteeri meie optometristi või silmaarstiga sinule sobiva kasutamisreziimi ja hoolduse leidmiseks.

Veesisaldus 36%, Dk/t 110

BC 8,3 – tugevus –0,25 kuni –6,0; BC 8,6 – tugevus +6,0 kuni –12,0

Pure Vision 2HD

Kuuajalised asfäärilise disainiga silikoonhüdrogeelist kontaktläätsed on kõrge hapniku läbilaskvusvõimega. Need läätsed on käesoleval ajal kõige õhemad, mis võimaldab suurepärast kandmismugavust kogu päeva vältel. Kõrglahutusoptika vähendab valguse hajumist, tõstab kontrastitundlikust ja parandab nägemistaju hämaras, mis on oluline autojuhtidele. Läätse Performa pinnatöötlus tõrjub lipiide, valke ja mustust. COMFORT MOIST tehnoloogia toetab läätse märgavust. Kanda päevases reziimis 1 kuu või ööpäevaringses reziimis kuni 30 ööpäeva. Konsulteeri meie optometristi või silmaarstiga sinule sobiva kasutamisreziimi ja hoolduse leidmiseks.

Veesisaldus 36%, Dk/t 130

BC 8,6; tugevus +6,0 kuni –12,0

E-poe pakkumised