Multifokaalsed kontaktläätsed

 

SofLens MultiFocal

Multifokaalsed kuuajalised hüdrogeelist kontaktläätsed päevaseks kandmiseks. Soflens Multifocal asfääriline läätsedisain säilitab sügavustaju ja binokulaarsuse. Läätsematerjal tõrjub pisaravedeliku jääkprodukte ja mustust. Sobivad aktiivse eluviisiga üle 45a. inimesele, kes ei soovi lugemisprille pidevalt kaasas kanda. Läbides esmase läätse konsultatsiooni meie juures saate proovipaari tasuta!

Veesisaldus 59%; Dk/t 22

BC 8,5/8,8; tugevus +6,0 kuni 10,0

Pure Vision MultiFocal

Kuuajalised multifokaalsed asfäärilise disainiga silikoonhüdrogeelist kontaktläätsed.. Uudne disain võimaldab näha kaugele, lähedale ja keskdistantsile. Asfääriline läätsedisain säilitab sügavustaju ja binokulaarsuse. Purevision Multifocal läätsed tagavad loomuliku hapniku varustuse, et silmad ei punetaks ja oleksid terved. Performa pinnatöötlus tõrjub lipiide, mustust ning toetab läätse märguvust, ilma et väheneks hapniku või vedeliku ülekanne. Ümar servaprofiil soodustab pisaravahetust läätse all ja ei ärrita silma. Läätsed säilitavad hästi oma veesisalduse ja kuju ning neid on kerge käsitleda. Kanda päevases või vajadusel ööpäevasesreziimis kuni 30 ööpäeva järjest. Sobivad aktiivse eluviisiga üle 45a. inimesele, kes ei soovi lugemisprille pidevalt kaasas kanda. Konsulteeri meie optometristi või silmaarstiga sinule sobiva kasutamisreziimi ja hoolduse leidmiseks. Läbides esmase läätse konsultatsiooni meie juures saate proovipaari tasuta!

Veesisaldus 36%; Dk/t 91

BC 8,6; tugevus +6,0 kuni –10,0

 

Air Optix Aqua MultiFocal

Kuuajalised multifokaalsed asfäärilise disainiga silikoonhüdrogeelläätsed. Tänu unikaalse niisutava aine ja siidpehme pinna koostoimele tagab Aqua niisutuskomponent parema kandmismugavuse kogu päeva jooksul. Läätsede siidpehme pind vähendab oluliselt deposiitide kogunemise tõenäosust läätsedele, mis lisab samuti kasutusmugavust. Läätse pinna unikaalne plasmatöötlus väldib proteiinide ladestumist läätse pinnale ja hoiab läätse kauem puhtana. Kanda päevaläätsedena 1 kuu või vajadusel ööpäevaringselt kuni 6 ööpäeva. Sobivad aktiivse eluviisiga üle 45a. inimesele, kes ei soovi lugemisprille pidevalt kaasas kanda. Konsulteeri meie optometristi või silmaarstiga sinule sobiva kasutamisreziimi leidmiseks. Läbides esmase läätse konsultatsiooni meie juures saate proovipaari tasuta!

Veesisaldus 33%; Dk/t 138

BC 8,6; tugevus +6,0 kuni –10,0

E-poe pakkumised