Toorilised kontaktläätsed

 

Acuvue Oasys for Astigmatism

Tooriliste silikoonhüdrogeelist kontaktläätsede valmistamisel on kasutatud HYDRACLEAR PLUS tehnoloogiat, mis võimaldab hapnikurikkasse kontaktläätse materjali lisada suures koguses niisutavat ainet. Läätsed on eriti siledad ja väga mugavad. Ideaalne lahendus arvuti-kasutajale, konditsioneeritud õhuga ruumides ja reisidel . Kandmisaeg 2 nädalat päevareziimis või ööpäevarezimiimis max. 6 ööpäeva järjest. Läbides esmase läätse konsultatsiooni meie juures saate proovipaari tasuta! Konsulteeri meie optometristi või silmaarstiga sinule sobiva kasutamisreziimi ja hoolduse leidmiseks.

1-2-3 inside- out märgistus; UV kaitse; veesisaldus 38%; Dk/t 147

BC 8,6; tugevus +6,0 kuni –9,0

 

Air Optix for Astigmatism

Kuuajalised toorilised silikoonhüdrogeelist asfäärilise disainiga kontaktläätsed sobivad nii pikemateks päevadeks kui ka ööpäevaringseks kandmiseks. Kõrge hapniku läbilaskvus tagab silmadele vajaliku hapnikutarve isegi uneajal. Läätse pinna unikaalne plasmatöötlus väldib proteiinide ladestumist ja hoiab läätsi kauem puhtana. AIROPTIX AQUA kontaktläätsed sobivad ka neile, kes töötavad palju arvutiga ja kellel on kuivad silmad. Läätsedel on täpsusmärgistus-kolm kriipsukest kella 3,6 ja 9 suunas, mis aitavad sul läätse alati õigesti silma panna. Kanda päevaläätsedena 1 kuu või vajadusel ööpäevaringselt kuni 6 ööpäeva. Läbides esmase läätse konsultatsiooni meie juures saate proovipaari tasuta! Konsulteeri meie optometristi või silmaarstiga sinule sobiva kasutamisreziimi leidmiseks.

Veesisaldus 33%; Dk/t 108

BC 8,7; tugevus +6,0 kuni –10,0

Biofinity astigm

Biofinity for Astigmatism

 

Veesisaldus 59%; Dk/t 22

BC 8,7; tugevus +8,0 kuni –10,0

SofLens Toric

Kuuajalised pehmed toorilised hüdrogeelist kontaktläätsed annavad suurepärase mugavustunde. LO-Torque disain hoiab kontaktläätsed õiges asendis, mis tagab selge nägemise ja mugavuse. Läbides esmase läätse konsultatsiooni meie juures saate proovipaari tasuta! Konsulteeri meie optometristi või silmaarstiga sinule sobiva kasutamisreziimi ja hoolduse leidmiseks.

Veesisaldus 66%; Dk/t 32

BC 8,5; tugevus +6,0 kuni –9,0

 

Pure Vision Toric

Silikoonhüdrogeelist kuuajalised toorilised kontaktläätsed päevaseks või ööpäevaringseks kandmiseks. Läätsed on hea hapniku läbilaskvusvõimega, silmad ei puneta ja on terved. Performa pinnatöötlus tõrjub lipiide ja toetab läätse märgavust. Ümar servaprofiil soodustab pisaravedeliku vahetust läätse all ja ei ärrita silma. Läbides esmase läätse konsultatsiooni meie juures saate proovipaari tasuta. Konsulteeri meie optometristi või silmaarstiga sinule sobiva kasutamisreziimi ja hoolduse leidmiseks.

Veesisaldus 36%; Dk/t 91

BC 8,7; tugevus +6,0 kuni –9,0

E-poe pakkumised