Värvilised kontaktläätsed

NOVALENS BIOFLEX

Kuni 2-kuulise kasutusajaga värvilised hüdrogeelist kontaktläätsed. Asfääriline disain annab suurepärase kandmismugavuse ja kontrastitundlikuse. Neid läätsesid on kümnes värvitoonis kolme erineva intensiivsusega ja ilma pupilliavata . Lõpptulemus sõltub siiski sinu oma silmavärvist. Tule ja proovi erinevaid värve meie kauplustes.
Veesisaldus 55%
BC 8,7; tugevus +8,0 kuni –10,0Intensiivsus: “1” on kõige heledam, “2” on keskmine ja “3” on kõige intensiivsem
Tavavärvid
Erivärvid

NOVALENS HYDRON Z6

Aastased värvilised hüdrogeelläätsed. Neid läätsesid on kaheksas värvitoonis kolme erineva intensiivsusega . Võimalik tellida nii pupilliavaga kui ka ilma avata. Lõpptulemus sõltub siiski sinu oma silmavärvist. Tule ja proovi erinevaid värve meie kauplustes. Aastasied kontaktläätsesid tuleb kanda päevases reziimis, mehhaaniliselt ja hoolikalt puhastada.
Veesisaldus 38,6%
BC 8,4/8,7/9,0/9,3; tugevus +20,00 kuni –20,00Intensiivsus: “1” on kõige heledam, “2” on keskmine ja “3” on kõige intensiivsem
 

EXPRESSIONS COLORS

1-kuused asfäärilise disainiga värvilised kontaktläätsed . Muudavad silma loomulikku värvi ning sobivad ka inimestele , kes soovivad ekspereminteerida oma välimusega ka hea nägemise korral. Expressions Colors läätsed on mugavad ja kolm-ühes värvikombinatsioon annab loomuliku värvimuutuse. Tänu läätse disainile on nende läätsedega parem nägemisteravus ja kontrastitundlikkus. Saadaval seitsmes värvitoonis: tumesinine, helesinine, pruun, roheline, akvamariin, pähklipruun ja hall. Tule ja proovi erinevaid värve meie kauplustes.Lõpptulemus sõltub siiski sinu oma silmavärvist. Kanda päevases reziimis mugavustunde järgi kuni 2 kuud.
Veesisaldus 55%; Dk/t 21
BC 8,7; tugevus +4,0 kuni –6,0

ALLURING EYES

Värvilised kontaktläätsed on saadaval 2 toonis: müstiline must ja kütkestav pruun. Need kontaktläätsed muudavad tumeda silma suuremaks ning heleda silma puhul muudavad värvi ja lisavad salara. Võimalus valida 1-kuuste ja 1-päevaste kontaktläätsede vahel.
Veesisaldus: 1-kuustel 55%
Veesisaldus: 1-päevastel 58%
1-kuused BC 8,6; tugevus 0,0 kuni -10,0
1-päevased BC 8,5; tugevus 0,0 kuni -10,0

COLORS FUSION

1-kuused värvilised kontaktläätsed, mis rõhutavad sinu loomulikku silmavärvi. Kontaktläätse tume serv muudab silma sügavamaks ja suuremaks. Võimalus valida 2 värvi vahel: taevasinine ja erkroheline. Kanda päevases reziimis.
Veesisaldus 55%
BC 8,6; tugevus 0,0 kuni –10,0

SPARKLERS

1-kuused värvilised kontaktläätsed pigem toonitavad kui muudavad sinu loomulikku silmavärvi. Kontaktläätse tume serv teeb silma suuremaks, sügavamaks ning ilmekamaks. Valida saab 4 särava värvi vahel: sinine, roheline, pruun ja hall. Kanda päevases režiimis.
Veesisaldus 55%
BC 8,6; tugevus 0,0 kuni –10,0
 

E-poe pakkumised