Prilliraamid ja päikeseprillid

Mugavus, disain, praktilisus, huvitav värvitoon – Tallinna Optika prilliraamide kollektsioonide seast leiab igaüks vaste oma eelistusele.

Täiuslik päikesepaiste muutub veelgi paremaks läbi kvaliteetsete päikeseprillide, mille kollektsioonivalikutes on Tallinna Optika mõelnud nii klassikalise kui ekstravagantsema disaini austajatele.

  Marc Jacobsi prillikollektsiooni iseloomustavad kergelt retrohõngulised peened vormid, mis jäävad silma oma eksklusiivse ja glamuurse stiili poolest. Kollektsioonis on kasutatud kõrgekvaliteetseid materjale ning pööratud laitmatut tähelepanu detailidele. Marc Jacobsi tooted on suunatud 25-45aastastele naistele, kes teadvustavad oma identiteeti ning personaalsust.
Cartier’i tooted moodustavad erilise maailma, kus iga ese pakub lisaks rahuldusele ka kinnitust Teie laitmatu maitse kohta. Brändi päikeseprillide raamid on valmistatud 22-karaadise kullaga plakeeritud kollasest, valgest, roosast, hallist või plaatina värvi metallist, kuuludes tänu kõrgekvaliteetsetele materjalidele ehete hulka. Cartier’ eriliste kullast valmistatud ning kalliskividega kaunistatud raamide järele valitseb nõudlus eelkõige maailma kõige rikkamate ja tuntumate inimeste seas.
Augusto Valentini kaubamärk on täiuslik vanade itaalia traditsioonide ning kaasaegsete, innovaatiliste tehnoloogiate ühendus. Need prilliraamid on vastupidavad, usaldusväärsed ning kauni väljanägemisega. Kvaliteetsete, allergiavabade raamide loomise nimel ei pea Augusto Valentini paljuks katsetada uusi lahendusi ning kombineerida materjalide ning värvitoonide valdkonnas. “Made in Italia” – see on uhkus käsitöö ja traditsioonide üle.
  Diori optikatooteid iseloomustavad omapärane stiil ja glamuurne välimus, mis muudavad kollektsiooni suureks, julgeks ja tugevalt eristuvaks. Brändi kollektsiooni juures on olulisel kohal elegants, erinevad värvitoonid, peened jooned ja erilised ornamendid. Diori prillid on ideaalseks lahenduseks igaühele, kes soovib kompenseerida oma nägemisprobleeme ning samaaegselt silma paista laitmatu stiilitundega.
  1937. aastal rajatud Ray-Ban on muutunud üheks maailma kõige ikoonilisemaks päikeseprillide brändiks. Alati kõrgtehnoloogiliste läätsede abil UV-kiirguse eest kaitsev Ray-Ban on loonud suures ulatuses erinevaid silmade kaitseks mõeldud läätsi. Tänaseks on Ray-Ban valmistanud 150 päikeseprillide mudelit, sealhulgas moeajaloo jooksul kaks kõige müüdavamat toodet ehk orginaalse Aviatori ja ikoonilise Wayfareri.
  Tommy Hilfigeri bränd on oma klassikalise, ent samas moodsa tunnetusega saanud Ameerika vaimsuse globaalseks sümboliks. Brändi päikeseprille iseloomustavad klassikalised tunnusjooned, kriimustuse- ja löögikindel UV-kaitse ning suurepärane optiline selgus. 2010. aasta sügisel debüteerinud optikakollektsioon edastab suurepäraselt Tommy Hilfigeri erilist elustiili ja suhtumist.
Pikaajaliste traditsioonidega Skaga on oma isikupära ja suhtumist rõhutavale kliendile loodud Skandinaavia optikabränd. Innovatiivsus ja tugev visioon aitavad Skagal püsida oma valdkonnas esirinnas, sest pidevalt uuendatakse nii materjale ja tehnoloogiat kui ka disani ja väljenduslikkust. Skaga disaineriteks on Carina Mollsjö, Anna Mälstad, Gustav Kristensson ja Eva-Lena Bäckstöm.
Tom Fordi optikabränd on muutumas terves maailmas üheks enim müüdavamaks kollektsiooniks, mida kannavad ning imetlevad näiteks Brad Pitt, Daniel Craig, Kanye West ja Angelina Jolie. Ainult eksklusiivsetes butiikides ja maailma parimates kaubanduskeskustes müügil olevad Tom Fordi tooted pakuvad suures valikus erineva stiiliga raame, millest igaüks leiab endale sobiva. Tom Fordi viimane julge, aga siiski elegantne kollektsioon on disanitud nii meestele kui naistele ning neist õhkub elutarkust ja luksuse hõngu.
Klassikalist vormi ja innovatiivseid funktsioone rõhutav Porsche Design prillid on tehtud hoolikalt valitud parimatest materjalidest, mis on kombineeritud uusima tehnoloogia ja perfektse konstrueerimisega. Intelligentne vahetatav läätsemehhanism võimaldab päikeseprillide läätsesid välja lülitada vastavalt valguse tingimustele. Päikeseprillide polükarbonaadist läätsed on purunemiskindlad ja ekstrakerged raamid teevad kandmise väga mugavaks.

E-poe pakkumised